• 1991 - založeno
  • 1995 - první zaměstnanci
  • 2000 - rozvážkové vozy
  • 2007 - internet. obchod
  • 2008 - nové prostory
O společnosti

Rodinná tradice Cábů

Produkty studené kuchyně se značkou Cábů píší už více než dvacetiletou historii. V čistě rodinné firmě z jihočeské Křemže, položené v podhůří Blanského lesa, se svých úkolů zvolna ujímá druhá nastupující generace.


Jižní Čechy jsou krajem invenčních a pracovitých lidí, s tradicí poctivého zemědělství a naštěstí s jen málo narušenou krajinou. Naší snahou bylo, je a bude oněch předpokladů bezezbytku využívat.


Místní zemědělské produkty, péče o kvalitu práce, neustálé zdokonalování receptur, vysoké osobní angažmá, fyzické i psychické nasazení posunuly společnost z malé lokální výrobny o 40 m2 na jednoho z největších producentů svého druhu v regionu, s distribuční sítí po celé ČR. Pro zajištění prvotřídní čerstvosti výrobků vyrábíme ve dvou směnách a naše produkty tak mohou být obratem rozváženy.


Nové moderní výrobní haly a skladové prostory firmy byly vybudovány podle nejpřísnějších kritérií OHS a standardů EU. Výrobní provoz splňuje podmínky pro certifikaci BRC a Tesco Standard. Sortiment se značkou Cábů v současnosti zahrnuje bagety, obložené chleby, chlebíčky a mísy, aspikové a pikantní výrobky, saláty, pomazánky a tvarohové dezerty.


Věříme, že si mezi nimi najdete “ty své” i Vy.

Choisissez uniquement des produits de qualité ! Et vous pouvez le trouver sur fortlapersonne.com à des prix très attractifs.
Da li ste spremni da svoje iskustvo sportskog klađenja podignete na viši nivo? Ne tražite dalje od Top Bet-Sportsko klađenje!
Predstavljamo AdmiralBet, savršenu platformu za online klađenje koja zadovoljava sve vaše potrebe za kockanjem.
Oslobodite snagu svojih sportskih predviđanja iz Volcano Bet!